Strona główna / Aktualności / 25.01.2018

groUP247 i DULNIK.COM wspólnie na rynku szkoleń i usług PR

Rozpoczęliśmy współpracę z firmą szkoleniową groUP247. Umowa określająca obszar współpracy i wspólne cele została podpisana dziś na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie, w siedzibie naszej Agencji. Celem przyszłej współpracy jest świadczenie usług szkoleniowych i doradczych z zakresu komunikacji i PR.

GroUP247 jest firmą szkoleniowo – doradczą. Jej trenerzy przekazują wiedzę i pomagają zdobywać kompetencje dzięki, którym uczestnicy szkoleń są przygotowani na zmiany i mogą stale rozwijać się.  Ponadto firma groUP247 organizuje szkolenia, konferencje, seminaria. Buduje relacje i zapewnia profesjonalne usługi z zakresu doradztwa biznesowego. Współpracuje z najlepszymi specjalistami, praktykami i trenerami biznesu.

DULNIK.COM działa od 2012 roku mając na swoim koncie kilkadziesiąt projektów z obszaru komunikacji produktowej, korporacyjnej i B2B. Założycielem DULNIK.COM jest Marcin Dulnik, ekspert z ponad 10 letnim doświadczeniem, który w przeszłości pracował dla uznanych, światowych marek:. Ericsson, Samsung, Facebook, Uber ASICS, Runmageddon i The Color Run.

Umowa z naszą agencją jest kolejnym krokiem poszerzających dotychczasowy zakres pozaszkoleniowych usług public relations świadczonych przez groUP247.